Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Dominik Dobrowolski   Komentarze

Komentarze

Dziękujemy za piękny wierszyk. My również życzymy wszystkiego co najlepsze na Święta w Nowym Roku. Pozdrawiam serdecznie:)

~Gość Kobieta

Panie Dominiku, bardzo się cieszę, że zabiera Pan głos w obronie kobiet

~Gość seart.pl

Świetny pomysł! popieramy:)

~Gość vega

-do kubu- zauważ drogi kubu że psia kupa szybciej się rozkłada na świeżym powietrzu niż zamknięta szczelnie w worek foliowy ;) mam psa i po nim sprzątam, jednak czasem się zastanawiam czy robię dobrze. Dawnie dawniej nikt po psach nie sprzątał i oburzenia takiego nie było.

największymi producentami śmieci są firmy, zwłaszcza produkcyjne.
można to zauważyć wybierając się na zaupy do sklepu. jeden batonik owinięty w kilka róznych opakowań, kremy w folii, pudełku, plastikowym podwójnym opakowaniu, żeby wyglądał na większy.

niestety ale jesłi tego nie powstrzymamy , nigdy nie uporamy się ze śmieciami.

ps. sama biorą udział w sprzątaniu rzek (w tym przypadku Nida) to co znajdujemy w wodzie przechodzi wszelkie wyobrażenia, od leków, przez część adg/rtv, po trupy zwierząt w workach i luźno pływającym bydle.

~Gość ciferusbux

plastik coś obcego , inaczej się elektryzuje , skóra choruje pokryta plastikiem, zdumiewa mnie że starsi ludzie wychowani jeszcze na wsi gdzie odpady gniły w dole przekształcając się w próchnicę , używają tyle tych toreb plastikowych , wyrzucą do kosza i nie zawracają sobie głowy że to się nie anihuluje.
prawdopodobnie dlatego że czują że i tak niedługo umrą więc zostawią po sobie coś trwałego : punks not dead

~Gość kubu

Co nam po tym, że sąsiednie kraje mają świetne rozwiązania, skoro i tak co najwyżej promil Polaków będzie skłonny wprowadzić to w życie. Polska szlachta po swoim psie nie będzie sprzątać, a Ty każesz im myśleć o oceanach .
:/

Witam!
Ostatnio byłem na grzybach i zamiast grzybów zobaczyłem śmieci w lesie. My ludzie z natury jesteśmy śmieciarzami. Nie uczono nas segregowania, itp. Ja osobiście sprzątam jak widzę jakiś kosz na śmieci to wyrzucam. Segreguje odpady. Wiem jedno brak rozgłosu w mediach o dbaniu o środowisko.

~Gość Jerzy Wysokiński

Pochwalam wysłanie listu otwartego do Premiera Donalda Tuska. Zawiera wiele mądrych przemyśleń. Pewnie jednak albo nie dotrze do Adresata, albo jego treść nie przekona szanownego Decydenta. A szkoda ...

Ciekawe

~Gość Bądźmy eko

Postawa godna pochwały. Rzeczywiście stan naszych wód to mówiąc bez ogródek, dramat. Także życzę, hmmm... dobrych wiatrów? Albo po prostu przyjemnego wiosłowania ;) Bo każda taka akcja jest iskierką nadziei na jakąś poprawę. Chcących również pomóc a stroniących od wiosłowania zachęcam do odwiedzin strony i udziału w spotkaniach http://agrosafe.pl/?page=strona-glowna

Odsłon: 213718
Dominik Dobrowolski
www.cycling-recycling.eu dominik@cycling-recycling.eu
<< Maj 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »