Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Dominik Dobrowolski   Fundujemy 3 wyprawy w góry!
0

Fundujemy 3 wyprawy w góry!

Orły Przednie znów szykują się do lotu! Dzięki wsparciu Fundacji PlasticsEurope Polska zostaną ufundowane trzy kolejne wycieczki i wyprawy dla uczniów z podgórskich miejscowości w ramach akcji "Śmieci skrzydeł nie mają".

Akcje wyglądają tak: szkoły/klasy/grupki uczniów (z rejonów podgórskich i górskich od Sudetów po Bieszczady) zgłaszają chęć udziału w akcji, następnie wyznaczamy wspólnie termin i schronisko górskie, do którego wybierzemy się na wyprawę. W schronisku przeprowadzę wykład dotyczący recyklingu i problemu zaśmiecenia środowiska. Wspólnie zamontujemy edukacyjną tabliczkę z Orłem Przednim - "Śmieci skrzydeł nie mają". W drodze powrotnej posprzątamy szlak górski, a zebrane odpady posegregujemy i wrzucimy do pojemników do selektywnej zbiórki. Dla uczestników akcji zostanie ufundowany poczęstunek w schronisku oraz zostanie sfinansowany transport na i z wyprawy.

Zainteresowane szkoły (nauczyciele, przewodnicy górscy, uczniowie..., ale i grupy nieformalne) mogą zgłaszać chęć udziału w akcji: dominik@cycling-recycling.eu.

Preferowane będą zgłoszenie i lokalizacje bliskie schroniskom i górom: Strzeliniec (Góry Stołowe), Murowaniec (Tatry), schroniska w Beskidzie Śląskim i Żywieckim.

Szczegóły oraz informacje o wcześniejszych akcjach na stronie: https://www.facebook.com/recyklinggorom/Ten wpis czytano 183 razy.
Wypowiadasz się jako: niezalogowany

Dlaczego warto się zalogować?

  • Uzyskasz prosty dostęp do narzędzi portalu
  • Zautoryzujesz swoje wypowiedzi, stały NICK
  • Spopularyzujesz swoją osobę, AVATAR

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Dołączysz do społeczności ekologia.pl
  • Otrzymasz własną galerię i blog
  • Poznasz nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach
Zaloguj sięZarejestruj się
Podpis:
Ocena:
  
Odsłon: 249993
Dominik Dobrowolski
www.cycling-recycling.eu dominik@cycling-recycling.eu
<< Lipiec 2019 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »