Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Dominik Dobrowolski   Do jakich miast zawita EkoWalenty?
0

Do jakich miast zawita EkoWalenty?

Warszawa kocha recykling, a Fundacja In situ kocha Sokołowsko. Odbudowujemy dawne sanatorium dr Brehmera w Sokołowsku. Zbiórka baterii pomaga nam w odbudowie. A na Walentynki, 14 lutego, wszyscy, którzy przyniosą nam zużyte bateryjki dostaną serduszka-lizaki. W ten sposób pomożecie Ziemi, pomożecie w odbudowie. Zbierajcie już baterie na akcję. Zbieramy baterie w Klubokawiarni Warszawa Powiśle, przy ul. Kuczkowskiego 3b. Start o godz. 10 aż do ostatniego klienta ok czyli ok. 23.

Ełk kocha recykling. Zapraszamy 14 lutego na nietypowe Walentynki do Ełckiego Centrum Kultury, przy ul. Wojska Polskiego 47. Dniowi Zakochanych towarzyszyć będzie akcja ekologiczna pod nazwą „Kocham recykling” czyli wielka wymiana baterii na lizaki-serduszka. Start godz. 14.00 finał o 19.00 .

Bydgoszcz kocha recykling. Jak pisał Mikołaj Gogol: „miłości nie udowadnia się słowami”, dlatego z okazji Walentynek zróbmy drobną rzecz, z sercem, także dla Ziemi. Warto ją przecież także kochać! Posegregowanie i przyniesienie 14 lutego zużytych bateryjek do baru Green Way będzie nagrodzone symbolicznym serduszkiem - lizakiem. Baterie będzie można wymieniać na słodkości 14 lutego od 10.00 do 20.00. Warto przy tej okazji zagościć dłużej w Green Way’u przy ulicy Dworcowej 12, i spróbować ich przysmaków.

Lublin kocha recykling. Zapraszamy na akcję Kocham recykling do Lublina! Akcja odbędzie się w 2 miejscach w Cafe Lulu - ul. Orla 8 (boczna Okopowej) - od godz.16 do 24, oraz w Przestrzeni Inicjatyw Twórczych TEKTURA - ul. Wieniawska 15a - od godz. 16 do 22.

Żywiec kocha recykling. Zapraszamy 14 lutego na Walentynki. W dzień zakochanych zorganizujmy wspólnie w wybranych polskich miastach akcję "Kocham recykling", na której będą zbierane zużyte baterie i rozdawane lizaki-serduszka. W Żywcu, pojemne puszki będą czekać na Was od godziny 9.00 do 15.00 w biurze Żywieckiej Fundacji Rozwoju (ul. Ks. Prałata Słonki 31), od godziny 11.00 do 16.00 w Cukierni „Ania” (ul. Rynek 18), od godziny 16.00 do 20.00 w Kinie Janosik, oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Radziechowach (ul. św. Marcina 23) od godziny 8 do 15.00 .

Łódź kocha recykling. Zapraszamy 14 lutego na Walentynki. W dzień zakochanych w Łodzi zorganizujmy akcję "Kocham recykling". Zapraszamy do Klubu Jazzga, przy ul. Piotrkowskiej 17. Od godziny 15 do 24 będziemy zbierać zużyte baterie, rozdając w zamian lizaki serduszka.

Jelenia Góra kocha recykling. Zapraszamy 14 lutego na Walentynki. W dzień zakochanych zorganizujmy akcję "Kocham recykling". Zapraszamy do Czekoladziarni, przy ulicy Sobieskiego 2, w Jeleniej Górze. W godzinach od 10 do 19 będzie można wymienić zużyte bateryjki na lizaki-serduszka.

Zielona Góra kocha recykling. Zapraszamy 14 lutego na Eko Walentynki. W dzień zakochanych zorganizujmy w Zielonej Górze, w Piwnicy Artystycznej Kawon, przy ul. Zamkowej 5 akcję "Kocham recykling" czyli wielką wymianę zużytych baterii na lizaki-serduszka. Start zbiórki o 15.00 a finał o 21.

Rzeszów kocha recykling. Zapraszamy wszystkich zakochanych Ekologów w Walentynki, 14 lutego od godz. 11, na rzeszowską edycję akcji „Kocham Recykling”. Miejsce przeprowadzenia akcji: hol główny Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie (Rynek 26).

Ruda Śląska kocha recykling. Zapraszamy na nietypowe Walentynki w nowobytomskim Kinie „Patria”, przy ulicy Chorzowskiej 3. Dniowi Zakochanych towarzyszyć będzie akcja ekologiczna pod nazwą „Kocham recykling”. Każda osoba lub zakochana para, która przyniesie w tym dniu do „Patrii” zużyte baterie (minimum 7) otrzyma w podzięce kolorowego, walentynkowego lizaka, w kształcie serca. Zbiórka potrwa od godziny 16 do godziny 24.

Wrocław kocha recykling. 14 lutego, przez cały dzień, od godz.10 do 19 wrocławską edycję akcji „Kocham recykling” zrealizujemy w Infopunkcie Nadodrze przy ul. Łokietka 5. Każdy, kto przyniesie min. 7 baterii, dostanie pysznego lizaka-serduszko, naklejkę „Kocham Nadodrze” na czapkę lub kurtkę oraz weźmie udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami: bezprądową ładowarką do komórki, atrakcyjnymi książkami i eko-torbami (do wyczerpania zapasów). Zakończenie akcji i losowanie nagród: godz.19 (nieobecni nie będą nagrodzeni). W czasie akcji odbędą się wydarzenia edukacyjno-kulturalne: architektoniczne warsztaty makieciarskie dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez eMSA Inicjatywa Edukacyjna, warsztaty recyclingowe dla dzieci z rodzicami zorganizowane przez Infopunkt Nadodrze, projekcje filmów „Dźwięki z odzysku” - recyklingowej orkiestry z Nadodrza, dyskusje o rewitalizacji osiedla, lokalizacji zbiorników na odpady oraz nowych, ciekawych miejscach powstałych niedawno na Nadodrzu. Przyjdźcie ze zużytymi bateriami! Na Nadodrzu trwa rewitalizacja! Zapraszamy Was do udziału w rewitalizacji Nadodrza zamieniając zużyte baterie na serduszka-lizaki!

Kochamy recykling :-)

Ten wpis czytano 1527 razy.
Odsłon: 244967
Dominik Dobrowolski
www.cycling-recycling.eu dominik@cycling-recycling.eu
<< Maj 2019 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »